Voor een persoonlijk verblijf aan Zee
We heten u graag welkom in één van onze licht en modern ingerichte kamers of studio’s met kitchenette en houden daarbij graag rekening met uw persoonlijke wensen. Onze kamers en studio’s zijn van alle gemakken voorzien, worden dagelijks schoongemaakt en beschikken bovendien over gratis WiFi.
Elke ochtend serveren wij een uitgebreid ontbijtbuffet waar u naar hartelust gebruik van kunt maken. Het ontbijtbuffet staat van 8 tot 10 uur voor u klaar maar is op aanvraag al vanaf 5 uur beschikbaar.
U kunt ontbijten in de ontbijtzaal, een drankje doen in onze kleinschalige lounge of even bijkomen in de achtertuin.
En wilt u iets ondernemen in de regio zoals een bezoek aan de musical "Soldaat van Oranje" of de Keukenhof? Vraag ons gerust naar de mogelijkheden.
U kunt al vanaf 11.30 uur over uw kamer beschikken. Bij aankomst zijn de bedden opgemaakt, liggen er schone handdoeken voor u klaar en bieden wij u een gratis parkeerkaart voor de nabijgelegen parkeergarage.
Prijzen per nacht
Op basis van 1 persoon per nacht
Prijs langer verblijf | op aanvraag |
Ligging
In dorp
In stadscentrum
Nabij strand
In omgeving
Bakker
Bar
Fietsenverhuur
Openbaar vervoer
Restaurants
Supermarkt
Wasserette
Contactgegevens
Faciliteiten
Aantal personen
3
Faciliteiten
- CV (Centrale verwarming)
- Eigen ingang
- Fietsverhuur
- Parkeren gratis
- Roken niet toegestaan
- Wifi
Keuken
- Koelkast
- Koffiezetapparaat
- Waterkoker
Badkamer
- Douche
- Eigen badkamer
- Eigen toilet
- Föhn
- Wastafel
Wonen
- Radio
- TV
Ontbijt / Lunch / Diner
- Ontbijt geserveerd
- Op verzoek lunchpakket mogelijk
Huisdieren
- Huisdieren niet toegestaan
Geaccepteerde betalingswijzen
- Contante betaling
- Mastercard
- Pin
- Visacard
Wij spreken
- Duits
- Engels
- Frans
- Nederlands