Erve Höwerboer Boerderijkamers
Erve Höwerboer is een logeerboerderij waar de oorspronkelijke gebouwen omgebouwd en in gericht zijn om u te laten genieten van het leven op de boerderij. De ruime kamers in de oorspronkelijke boerderij zijn ruim, comfortabel en voorzien van eigen badkamer met douche en toilet.
"De Deel"is het trefpunt met bar en zitjes, Waar nog niet zolang geleden de koeien stonden word nu uw ontbijt geserveerd.
Het leven op de boerderij gaat gewoon door, ook wanner u te gast bent, maar u bepaalt zelf van welke ontspanning u gebruik gaat maken. Erve Höwerboer ligt aan de rand van Ootmarsum, een pittoresk Twents stadje met veel kunst en cultuur. De boerderij ligt aan de fraaie essen van de Kuiperberg met als uitzichtpunt de ANWB oriënteertafel Fietsen en wandelen in de omgeving iseen beleveni. Uit talloze mooie routes kan een keuze worden gemaakt. We hebben beschikking over 7 sfeervol ingerichte kamers.
U bent van harte welkom op ons bedrijf ErveHöwerboer.
Renate en Ben Voorpostel
Prijzen per nacht
Op basis van 2 personen per nacht
Verblijf 1 nacht | € 80,00 |
Verblijf 2 nachten | € 75,00 |
Prijs langer verblijf | op aanvraag |
Ligging
Bosrijke omgeving
In stad
In/bij natuurgebied
Landelijk gelegen
In omgeving
Bakker
Bar
Fietsenverhuur
Openbaar vervoer
Restaurants
Supermarkt
Aankomst vanaf
14:00 uur
Vertrek uiterlijk
10:30 uur
Contactgegevens
Faciliteiten
Aantal personen
16
Faciliteiten
- Eigen ingang
- Fietsverhuur
- Parkeren gratis
- Invalide vriendelijk
- Roken niet toegestaan
- Parkeerplaats aanwezig
- Stofzuiger
- Terras
- Tuin
- Wifi
Keuken
- Koelkast
- Koffiezetapparaat
- Magnetron
- Vaatwasser
- Waterkoker
Badkamer
- Douche
- Eigen toilet
- Wastafel
Wonen
- Radio
- TV
Ontbijt / Lunch / Diner
- Ontbijt geserveerd
Kinderen
- Geschikt voor kinderen
- Kinderbed aanwezig
- Kinderstoel aanwezig
- Speeltuin
Huisdieren
- Huisdieren niet toegestaan
Geaccepteerde betalingswijzen
- (Gedeeltelijke) vooruitbetaling
- Contante betaling
Wij spreken
- Duits
- Engels
- Nederlands
Reviews (1)
Ervaringen van Jan Nieuwenhuysen
2014-08-27 Hotelprijs is voor een B&B aan de hoge kant - liever iets simpeler. Er is een tendens om B&B-s steeds meer "op te leuken" en de prijs dus ook !